Toimihenkilöt

Kuortane Golf ry toimihenkilöt 2018

Puheenjohtaja: Pasi Puttonen, p.040 585 0505, putsi.puttonen(at)gmail.com

Varapuheenjohtaja: Kosti Ruismäki, p.0400 466 372, kosti.ruismaki(at)saunalahti.fi

Sihteeri: Juha Virtanen, p.040 556 9595, juha.virtanen(at)kuortane.fi

Rahastonhoitaja: Pertti Kulju, p.0500 567 623, pertti.kulju(at)ekonomitoimisto.fi

Kilpailutoimikunnan pj: Kosti Ruismäki, p.0400 466 372, kosti.ruismaki(at)saunalahti.fi

Kenttätoimikunnan pj: Seppo Puumala, p.050 401 5769, seppo.puumala(at)hotmail.com

Tasoitustoimikunnan pj: Kosti Ruismäki, p.0400 466 372, kosti.ruismaki(at)saunalahti.fi

Some- / tiedotustoimikunnan pj: Outi Myllymäki, p. 050338 4030, outi.myllymaki(at)bstr.fi

Senioritoimikunnan pj: Reijo Koivuniemi, p.0400 361 011, reiska.koivuniemi(at)gmail.com

Kenttämestari: Jaakko Suominen, p.020 198 3093, jaakko.suominen(at)kuortanegolf.fi

Naistoimikunta: Kristiina Hotti, p. 040 591 6391, kristiina.hotti(at)gmail.com

Miestoimikunta:

Junioritoimikunta: Aki Matilainen, p. 040 761 6843, 4matilainen(at)gmail.com

Kapteeni, miehet: Ville Pasanen, p.040 568 7235, ville.pasanen(at)student.kuortane.com

Kapteeni, naiset: Sinikka Sulin, p.040 510 6257, sinikkah7(at)gmail.com

KuGo ry. johtokunta 2018

Pasi Puttonen (puheenjohtaja)
Kosti Ruismäki (varapuheenjohtaja)
Juha Virtanen (sihteeri)
Seppo Puumala
Kari Latvala
Pertti Kulju (rahastonhoitaja)
Ville Pasanen (Kapteeni)

Seuran postitusosoite:

Kuortane Golf ry.
Vierteentie 89
63130 Mäyry

 

op kpmg OmaSp_logotype_rgb_Saastopankki_sana_harmaa bstr olympic-training-center black logo 
siiman harjupatana  TPK_rgb K-Rauta_web kuortane Piha-Tuuri
    ekonomitoimisto_www_logo  Ruukki-Logo